Pija e natës që vret kilet

Woman showing how much weight she lost.

Dëshironi të humbni kile shpejt, lehtë dhe natyrshëm? Ja një recetë natyrale, tepër efikase që ju vjen në ndihmë në këtë rast. Këtë recetë duhet ta pini rregullisht para se të bini në gjumë dhe do të shikoni sesi yndyrnat në bark do të zhduken!

Përbërësit:best-drinks-to-lose-weight-fast

1 kastravec

Një tufë majdanoz

1 lugë xhenxhefil pluhur

1/2 limon

1/3 filxhan ujë

 

Vendosni përbërësit në një mikser dhe pasi të përzihen mirë me njëri – tjetrin, konsumoni pijen./dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.