Përplasje mes disa protestuesve pranë Parlamentit

Disa protestues janë përplasur me njëri tjetrin në rrugën mes ministrisë së Brendshme dhe Parlamentit, ndërkohë ende nuk dihen arsyet.

Protestuesit ishin duke shkuar përpara Parlamentit ku do të bashkoheshin me Bashës, sipas thirrjes që ai bëri, por ndërkohë për shkaqe ende të paqarta disa prej tyre janë konfliktuar me njëri tjetrin./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  PD i përgjigjet Lleshajt: Nuk ke derdhur djersë, jeton në dy shtëpi të padeklaruara

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.