Përplasja e protestuesve, reagon Rama: Barbari, pabesi, turp!

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në facebook, ka reguar pas videos ku shihen disa protestues të opozitës të përleshen fort me njëri-tjetrin, në protestën e së dielës.

“BARBARI PABESI TURP”-shkruan kryeministri Rama.

LEXO DHE :  Shpërndanin drogë, policia arreston 3 persona në Lezhë

Nga kjo përleshje e dhunshme, kanë mbetur të plagosur ish-truproja e Sali Berishës, Ymer Çela dhe djali i tij Erjon Çela./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.