Përmirësohet Selena Gomez, ndërpret trajnimin e shëndetit mendor

Selena Gomez, u shtrua në spital psikiatrik, për probleme me shëndetin emocional, dhe mungesë të qelizave të bardha.

Që në shtator, ajo është shtruar në spital, dhe vazhdimisht ka pasur luhatje të shëndetit mendor dhe fizik.

Përgjatë gjithë kësaj kohe, ajo ka ndjekur një program trajnime të shëndetit emocional, dhe tani e ka ndërprerë, sepse ndihet mirë.

LEXO DHE :  Me sëmundje të rrallë, vajza niset sot për Turqi: Ja lajmi që i jep Manastriliu

Selena kishte lajmëruar fansat e saj se do bënte një pushim nga rrjetet sociale, dhe kështu ka bërë. Ajo tani ndodhet në shtëpi, dhe nëse do të ketë probleme, do marrë të gjitha shërbimet e nevojshme./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.