Përgjimet e reja të Bild, Basha: Rama padron i krimit, tani nuk ka më alibi

Pas përgjimeve të reja nga gazeta gjermane Bild, ka ardhur edhe reagimi i kryetarit të opzitës, Lulzim Basha, i cili shkruan në Twitter se tashëm Rama nuk ka më alibi pasi ai është padron i krimit.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 13 dhjetor 2019

Reagimi i Lulzim Bashës

Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar/e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.