Përfundojnë pushimet/ Qeveria rikthehet në punë, të mërkurën mblidhet kabineti

Duke nisur nga data 26 gusht, të gjithë ministrat do të rikthehen në zyrat e tyre, për të nisur punën pas pushimeve verore.

Edhe pse një pjesë e ministrave kanë filluar punën që javën që lam pas, duke filluar nga e hëna e 26 gushtit të gjithë do të jenë në zyrat e tyre.

LEXO DHE :  Ashtu siç ju thamë, Renato nuk iku nga Topi!

Nga ana tjetër ditën e mërkurë, do të zhvillohet mbledhja e parë pas pushimeve e Këshillit të Ministrave,  ku fokusi është bilanci i punës dhe vendosja e piketave për secilën ministri.

Kryeministri Rama më herët gjatë korrokut ka thënë se në shtator, nuk do të ketë ndyshime në kabinet./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.