Për një mbrëmje janari, këto kombinime janë ideale!

Nëse ju keni një darkë, apo mbrëmje këto ditë të ftohta janari, dritare.net ju sjell disa ide sesi mund të kombinoheni.

Nga fustanet, jumpsitetet dhe pantallonat, shikoni disa nga veshjet më praktike dhe shik, të 2019. Fotot mund t’i shihni në galerinë më poshtë!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Familja holandeze fshihej në bodrum prej 9 vitesh, duke kujtuar se ishin njerëzit e fundit në botë

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.