Për herë të parë, Cardi B, publikon foton e vajzës së saj

Janë bërë disa muaj që këngëtarja Cardi B ka sjellë në jetë  vajzën e saj Kulture, dhe të gjithë kemi pritur që ta shohim.

Por Cardi B është treguar shumë e kujdesshme, sepse nuk ka ndarë asnjë foto deri më tani.

Dikur në Instagram ka postuar një video ku shprehej se vajza e saj është një dashuri e vërtet dhe ka shumë dëshirë që ta ndajë me ndjekësit. Ajo u shpreh se nuk ndan foto, për faktin se kishte frikë, pasi njerëzit kanë mendje të çmendura, dhe dëshiron ta mbrojë atë.

LEXO DHE :  Zgjedhjet/ Rama-deputetëve: Mos bini pre e provokimeve!

“Ndonjëherë unë dua t’u tregoj njerëzve sesa e bukur dhe e çmuar është. Ajo është kaq e çmuar, por ka shumë njerëz me mendje të çmendura. Unë dua ta mbroj atë”, ka thënë Cardi B.

Por mesa duket Cardi B nuk ka rezistuar pa postuar një foto të saj, dhe ju nuk duhet ta humbisni këtë foto./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.