Për djemtë, ja stilet më te bukura për muajin tetor!

Gjithmonë kur flasim për modën, në mendje kemi veç vajzat dhe veshjet për to. Kështu, ne harrojmë djemtë ndonjëherë. Por dritare.net këtë artikull vetëm për veshjet e djemve e ka përgatitur. Në galerinë më poshtë mund të shihni disa nga stilet dhe kombinimet më të bukura për djem, për muajin tetor./E.B-dritare.net

LEXO DHE :   Zgjedhjet Europiane/ Tronditet Franca: Partia e Le Pen e para, Macron merr goditjen e fortë

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.