Lufta për bileta Kosovë-Maltë, policia përdor gaz lotsjellës

Qindra qytetarë janë interesuar për të blerë një biletë për ta shikuar ndeshjen Kosovë-Maltë.

Numri i madh i tifozëve të interesuar për ndeshjen, ka krijuar një kaos të madh tek biletaritë.

Policia e Kosovës ka ndërhyrë me gaz lotsjellës, për të shpërndarë turmën dhe situata të kthehet në normalitet.
Pas kaosit të shkaktuar ka pasur edhe qytetarë të arrestuar./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Doni të jetoni në Gjermani? Ja çfarë duhet të dini!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.