Pëfundon seanca te Krimet e Rënda, ja çfarë është vendosur për gjykimin e Saimir Tahirit !

Përfundon seanca të Prokuroria e Krimeve të Rënda, për hetimin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Gjykata pranoi kërkesën e ish-ministrit Tahiri, duke i vendosur kohë prokurorisë deri më 10 mars për të vendosur përfundimisht nëse do kalojë në gjykim, apo do mbyllen hetimet./A.C/driatre.net
LEXO DHE :  Zgjedhjet në Ukrainë, partia e Zelenskyt fiton bindshëm

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.