Pasi të shikoni 20 momentet e filmave që pëlqeni më shumë do të zhgënjeheni!

Edhe filmat më të arrirë mund të kenë gabime. Kjo për shkak se xhirimi i skenave të njëjta kërkon shumë përkushtim, profesionalizëm  dhe kërkon ditë të tëra për t’u realizuar. Sidoqoftë, nganjëherë hasim gabime në filma që duhet të vendosen në një koleksion të veçantë, përsa I përket ndjekshmërisë që ata kanë akoma.

Shikoni të gjitha fotografitë pikante në galerinë më poshtë dhe do të thoni: “Vërtet ndodh kjo, dhe unë nuk e kam parë më parë.” Momente që nuk do I kishit kuptuar apo parë asnjëherë mo si humbisni sepse aq sa do të habiteni edhe keni për të qeshur me lot./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Lëvizja Vetëvendosje kërkon dorëheqjen e kryeministrit Rama

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.