Pasi takohet më të, Emina Çunmulaj ka një mesazh për Dua Lipën

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, së fundmi është takuar me Dua Lipën dhe familjen e saj në Bahamas.

Takimin e tyre na e ka treguar Emina me një postim në Istastory, ku veç fotos së bukur bashkë, ajo ka dhe një mesazh për të.

LEXO DHE :  Kufiri i SHBA/  Vdes fëmija i gjashtë emigrant, në paraburgim

“Dua ti je mahnitëse, energjia dhe bukuria jote e brendshme janë përtej mahnitjes”, shkuan modelja shqiptare./E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.