Pasi e shajnë në Facebook, Betimi i “Portokalli-së” zbulon rrogën që merr

Aktori i “Portokalli­së” Rezart Veleshnja, i njohur në rolin e Betim Spërdhimës, ka postuar një status në Facebook përmes të cilin kritikon politikën shqiptare. Ai shkruan se nga të gjithë politikanët dëgjon të thuhet se e ardhmja është rinia, por sipas tij kjo nuk është e vërtetë. Por një koment në status e ka ngacmuar aktorin për të treguar rrogën e tij. Dikush i shkruan me humor se e ka zënë ngushtë kësti i kredisë ndaj ankohet, por Rezarti i është përgjigjur se paga e tij mujore është 3 milionë e gjysmë dhe nuk ka nevojë për kredi.

LEXO DHE :  Inva Mula tregon pse e mori me vete vajzën e vogël kur vizitoi familjet e prekura nga tërmeti

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.