Pas Vlorës, radhën e ka Saranda/Rama: Investim i madh përgjatë vijës bregdetare

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në faqen e tij në facebook, ka njoftuar se së shpejt një investim i madh është planifikuar për qytetin e Sarandës. Njësoj si Lungomarja që transformoi Vlorën, projekti për vijën bregdetare të Sarandës do t’i japë këtij qyteti një tjetër pamje. Sipas kreut të qeverisë, punimet do të nisin në shtator./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Ministria e Brendshme bën bilancin deri më tani: Mbi 1000 banesa të inspektuara në Durrës, mbi 2000 në Krujë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.