Pas Vlorës, radhën e ka Saranda/Rama: Investim i madh përgjatë vijës bregdetare

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në faqen e tij në facebook, ka njoftuar se së shpejt një investim i madh është planifikuar për qytetin e Sarandës. Njësoj si Lungomarja që transformoi Vlorën, projekti për vijën bregdetare të Sarandës do t’i japë këtij qyteti një tjetër pamje. Sipas kreut të qeverisë, punimet do të nisin në shtator./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  U njohën dhe u martuan në Big Brother, ndahen Fotinia dhe Danieli

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.