Pas Turqisë, Greqisë dhe Amerikës, ja ku po pushon Blendi Fevziu!

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është i apasionuar pas udhëtimeve.

Ky është sezoni perfekt për të eksperimentuar dhe për të parë vendet me të bukura rreth e rrotull botës.

 

 

View this post on Instagram

 

Diving. Deti Egje.

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on


Pushimet  e verës për Blendin dhe familjen e tij, kanë nisur që herët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Pasi vizitoi, Turqinë, ishullin grek Mykonos, Detin Egje dhe New Yorkun, tashmë ai po kalon disa ditë në Bahamas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Por këtë herë ai ka një shoqëruese speciale me vete. Vajzën e tij të vogël.

LEXO DHE :  Vettingu/ Shkarkohet nga detyra prokurori i Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri

Pushimet shijohen më shumë kur ke pranë familjen, ndaj dhe Blendi herë pas here na tregon me foto të ëmbla nga këto ditë relaksi./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.