Pas shpalljes së fejesës, reagon për herë të parë ish e dashura e Princ Harry

Pas shpalljes së fejesës së Princ Harry me aktoren amerikane Meghan Markle, vëmendja e publikut është rikthyer tek e dashura e fundit që kishte princi, para njohjes me bashkëshorten e ardhshme.

Cressida Bonas dhe Princ Harry patën një lidhje dy vjeçare, prej vitit 2012 deri më 2014. Të shumtë ishin ata që mendonin se Cressida do të ishte princesha e ardhshme, falë edhe prejardhjes së saj mbretërore.

Por gjërat shkuan ndryshe dhe çifti simpatik u ndanë.

LEXO DHE :  Foto/ Betohet gjyqtarja e dytë për në Kushtetuese

Menjëherë pas shpalljes zyrtare të fejesës, Cressida postoi në Instagramin e saj një shprehje që nënkupton shumë. Duket se bukuroshja 27-vjeçare po shfrytëzon këtë vëmendje për të pëcjellë tek ndjekësit e saj dhe jo vetëm, mesazhe të cilat ajo i ka përzemër: “Nuk ka rëndësi sa i edukuar, i talentuar, i pasur, ose i këndshëm beson se je, në fund të fundit, rëndësi ka si i trajton njerëzit”.

Të ketë qenë ky një mesazh për Princ Harry, vallë?/d.r-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.