Pas ndarjes nga bashkëshorti, Adele publikon videon e dehur

Në prill të këtij viti lajmi që Adele u nda nga burri i saj, filantropi Simon Konecki pas një lidhje që zgjati tetë vjet.  Dyshja kanë edhe një djalë dhe gjithmonë ka qenë shumë privat sa i përket detajeve të jetës së tyre.

Adele ka postuar një video teksa ka thënë se ka festuar në një natë të çmendur.

Adele gjithnjë ka qenë fanse e zjarrtë e “Spice Girls” dhe së fundmi morri pjesë në koncertin e “Spice Girls” dhe shkruajti në instgram gjithë ndjesinë e saj të mrekullueshme.

“Hera e fundit që pashë koncertin e Spice Girls ishte para 21 vjetësh! E sonte unë qajta, qesha, bërtita, kujtova dhe rashë në dashuri më veten kur isha 10 vjet.” shkroi ajo në Instagram. “Nuk është sekret se sa shumë i dua, se si më kanë inspiruar të jetojë jetën dhe të mos kthehem mbrapa. Më në fund pata rastin të takoj Ginger, u deha me vajzat dhe nuk mund të besoj se sa shumë kam arritur. Faleminderit, nuk do të isha këtu ku jam pa ju 5 legjendat britanike! Ju dua!”-shkruan Adele./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Ja pse duhet të lini gjithmonë një monedhë në frigorifer, kur ikni me pushime!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.