Pas ndarjes, çifti i famshëm kapet mat duke u puthur !

Disa muaj pasi kanë deklaruar ndarjen Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik janë fotografuar duke u puthur në rrugë.

Ata janë fotografuar duke shkëmbyer me njëri tjetrin përkëdhelje dhe puthje pasiononte.

Mesa duket ata nuk munden të rrinë larg njeri-tjetrit dhe Zayn po bën çdo gjë për të rifituar të dashurën e tij të zemrës. Pak ditë më parë ata u fotografuan së bashku në apartamentin e saj.

LEXO DHE :  Rama i jep Yllin e Mirënjohjes/Presidenti i KE: Medalja më e madhe është çelja e negociatave

Të dy ishin të veshur sportivë dhe po ecnin krah njëri-tjetrit. Nuk dihet nëse takimi ishte i planifikuar apo rastësi. Nuk dihet nëse do të ketë nje kthim të çiftit, pasi ajo që vihet re nga foto është se Zayan ja ka rrëmbyer puthjet modeles. V.D/ Dritare.net/

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.