Pas Laçit terrorizohet Elbasani, të shtëna me armë zjarri pranë bashkisë

Pas vrasjes me armë zjarri pak më parë në qytetin e Laçit, të shtëna me armë zjarri janë regjistruar edhe në qytetin e Elbasanit, por nga informacionet e para fatmirësisht nuk raportohet për të vrarë apo për të plagosur.

LEXO DHE :  Arben Imami: Rama e Basha, erdhi koha të pinë helmin!

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë pranë bashkisë së qytetit, ndërkohë policia pas sinjalizimit ka shkuar në zonën ku ka pasur të shtëna dhe ka nisur hetimet pë zbardhjen e plotë të ngjarjes./ e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.