Pas konferencës, Meta përvesh mëngët dhe ulet gazetarët

Pas përfundimit të konferencës për shtyp, ku presidenti Ilir Meta i cilësoi të paligjshme zgjedhjet që do të zhvillohem me 30 qershor, kreu i shteti është ulur në kafe me gazetarët.

Nga fotot e shkrepura nga LSA, Meta ka hequr kollaren, ka përveshur mëngët dhe shfaqet i qeshur, ku mesa duket po u shpjegon përfaqësuesve të medies qëndrimin e tij, në mëngë më miqësore./E.B/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Nuk do ta besoni sa është rritur djali i Tunës dhe Patrisit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.