Pas konferencës, Meta përvesh mëngët dhe ulet gazetarët

Pas përfundimit të konferencës për shtyp, ku presidenti Ilir Meta i cilësoi të paligjshme zgjedhjet që do të zhvillohem me 30 qershor, kreu i shteti është ulur në kafe me gazetarët.

Nga fotot e shkrepura nga LSA, Meta ka hequr kollaren, ka përveshur mëngët dhe shfaqet i qeshur, ku mesa duket po u shpjegon përfaqësuesve të medies qëndrimin e tij, në mëngë më miqësore./E.B/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Beti Njuma feston datëlindjen, ja sa vjeç mbush!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.