Pas jugut të Shqipërisë, ja ku shkon me pushime Rozana Radi!

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi, pasi pushoi disa ditë në plazhet e jugut të Shqipërisë, ka zgjedhur që pjesën e dyte të këtij muaji ta kalojë jashtë Shqipërisë.

Ajo këtë herë ka shkuar në shtetin fqinj, Greqi. Ndryshe nga vipat e tjerë që të gjithë kanë zgjedhur të pushojnë në Mykonos, Rozana ka shkuar në nje pikë po kaq të frekuentuar, në Santorini.

LEXO DHE :  The Irishman në Netflix, bën bashkë Al Pacino dhe De Niro

Ajo ka mbetur e mahnitur nga vendi, saqë vazhdimisht ka postuar foto në rrjete sociale./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.