Pas Grida Dumës, as Xhensila Myrtezajn nuk do e njihni më

Duket se dita e sotme qënka dita kur vipat ndryshojnë pamjen e tyre.

Pasi deputetja demokrate Grida Duma ka lyer flokët duke ikur tanimë nga e zeza, të njëjtën gjë ka bërë edhe Xhensila Myrtezaj.

Prej disa vitesh Xhensilën jemi mësuar ta shohim me flokë të zinj e të gjatë, por dsot ajo ka bërë ndryshimin e madh tek flokët e saj.

LEXO DHE :  Kryeministri Rama jep lajmin e mirë për ekonominë shqiptare

Ajo jo vetëm që i ka lyer flokët me fije bionde, por edhe i ka shkurtuar ato, dhe duhet të themi se asaj i shkon shumë ky stil./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.