Pas dy vjetësh mungesë, spikerja e njohur e lajmeve rikthehet në Top Channel

Sot  është rikthyer në “Top Channel” një nga figurat më të njohura të këtij televizioni e që i ka munguar ekranit, pas 2 vjetësh mungesë. Bëhet fjalë për gazetaren Monika Stafa, e cila sot është shfaqur në transmetimin e edicionit informativ të mesditës në Top Channel.

LEXO DHE :  Basha: Sot do të ishim duke negociuar me BE-në  sikur të mos ishim qendër e drogës

 

Ajo është shfaqur në transmetim në edicionin informativ të orës 15:00. Koha duket sikur ka ndaluar për të, pasi nuk ka asnjë ndryshim në portret, përveç syzeve optike./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.