Pas divorcit, Jennifer Garner gati për lidhje të re

Jennifer Garner, vetëm pak ditë më parë ka finalizuar divorcin, me aktorin e njohur hollivudian, Ben Affleck. Siç duket, Jennifer  e paska kaluar këtë periudhë të vështirë dhe është gati për një lidhje të re. Të enjten aktorja është fotografuar e lumtur, teksa mbërrin në ‘Jimmy Kimmel Live!’ në Los Anxhelos.

Jennifer Garner Dating Again After Divorce From Ben Affleck

Jennifer po takon njerëz të rinj  dhe kjo mund të jetë edhe arsyeja e buzëqeshjes së saj, informon dritare.net

LEXO DHE :  Ja sa fëmijë ulen nesër për herë të parë, në bankat e shkollës!

“Jennifer ka dashur të lëvizë dhe tani që divorci është finalizuar, më në fund mundet. Ajo nuk ka pasur tjetër zgjidhje, por të jetë e durueshme, në kohën kur Ben ishte me trajtim për alkoolin, në një qendër rehabilitimi.”,- thotë një burim pranë aktores.

Rezultate imazhesh për ben affleck and jennifer gharnerÇifti i aktorëve ishte bashkë, për gati një dekadë dhe në qershor të 2015-s lajmëruan ndarjen e tyre, të cilën e finalizuan pak javë më parë./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.