Pas Alketës, dhe Luana Vjollca futet me fustan në pishinë

Para pak ditësh, Alketa Vejsiu, u tregua pa komplekse duke u futur në pishinë me fustan.

“Mos e merrni kaq seriozisht jetën”, shkruante në postimin e saj, Alketa.

Por njësoj ka vepruar dhe Luana Vjollca, e cila mbrëmë ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, një video ku shfaqet duke dalë nga pishina me fustan.

LEXO DHE :   Rama: Kush ndërton shtëpinë në fshat, përfiton 20 mln lekë në dorë

“Natën vonë”, shkruan Luana, e cila me siguri ka qenë duke regjistruar klipin e radhës, pasi imazhi i saj ishte i kuruar./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

 

Late night…

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.