Pas 5 vjetësh bashkë, fejohet Jacinda Ardern me partnerin e saj

Kryeministrja  e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, është fejuar me partnerin e saj, Clarke Gayford, informon dritare.net

Mësohet se çifti janë fejuar fundjavën e Pashëve, në gjirin e Hawke-së, ku dhe ishte vënë re, se Ardern mbante një unazë me diamant në gisht.

LEXO DHE :  Jeta nuk është të punosh gjithë javën dhe të shtunën të shkosh për pazar

Ardern është njohur me partnerin e saj 5 vjet më parë, në një zonë ku ajo kishte shkuar për fushatë elektorale.

Në qershor të vitit të shkuar, çifti u bënë me një vajzë./E.B-dritare.net

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.