Partizanit i mjafton një gol për t’i marrë fitoren Kastriotit

Partizani ka mundur të fitojë ndaj Kastrioti me golin e shënuar në minutën e 13-të nga Jasir Asani.

Skuadra e partizanit shënoi pas një aksioni mjaft të bukur të nisur nga Malaj dhe që u finalizua nga Asani. Ndërkohë që krutanët edhe pse krijuan disa raste nuk arritën të gjejnë portën e Partizanit

LEXO DHE :  Sa kushton të pushosh në Shqipëri? Ja çmimet nga Jugu në Veri!

Me këtë rezultat Partizani pozicionohet pas Skënderbeut e Flamurtarit në renditje, me 6 pikë, ndërsa krutanët mbeten në kuotën e 3 pikëve. V.D/dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.