Parashikimi i motit për sot!

Vendi sot do të jetë nën ndikimin e vranësirave dhe reshjeve të pakta, kryesisht në orët e para të ditës. Ndërsa pasditja do të jetë me kthjellime. Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, duke u luhatur në vlerat -1 deri në 18 gradë celsius. Era në det do të fryjë me shpejtësi 45-50 km/h duke krijuar dallgëzim mbi 4 ballë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Ermira Babaliu: Ja çfarë më shqetëson më shumë te muzika e sotme!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.