Para dy ditësh festoi ditëlindjen, Tuna mesazh reflektimi për veten

Tuna Sejdi para dy ditësh festoi ditëlindjen.  Ajo mbushi 34 vjeç dhe sot ka një mesazh reflektimi. Përmes një postimi në Instagram, Tuna shkruan se, sot është e lumtur për atë që është. Jeta sipas saj është një shkollë që të formëson.

“Në datën e lindjes time hodha shikimin prapa. Asgjë nga e kaluara nuk do t’kisha ndryshuar…. asgjë… hmmmm. gjithçka në jetë është shkollë që të formëson. Jam e lumtur me veten time sot.”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Eva Alikaj: Elsa e Pallatit 176 ishte një rol i lodhshëm për t'u bërë komike

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.