Pamje shokuese, ndiqeni live zjarrin që po shkrumbon Notre Dame!

Një zjarr ka shpërthyer në katedralen e famshme të Notre-Dame në Paris dhe është përhapur me shpejtësi në të gjithë ndërtesën.

Shkaku nuk është menjëherë i qartë, por zyrtarët thonë se kjo mund të lidhet me punën e rinovimit.

LEXO DHE :  OSBE i kërkon Ramës të rishikojë ligjin e medias online

Fotot dhe videot tregojnë zjarrin masiv në katedralen 850-vjeçare.

Ndiqeni live situatën në Notre Dame./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.