Pamje fantastike/ Stuhia e fortë shkund pemët, fushat mbulohen nga mollët

Një stuhi e fortë ka përfshirë rajonin Clonmel, në Irlandë. Por, efektin më të madh e kanë pësuar mollët, pasi ky rajon njihet si prodhues i tyre. Tonelata të tëra mollësh kanë mbuluar fermat dhe fushta pranë tyre. Pavarësisht dëmit të madh që është shkaktuar, pamje të tilla janë vërtet mahnitëse, që rrallë se të jepet mundësia t’i shohësh në jetë./L.P./Dritare.net

LEXO DHE :  Shengeni Ballkanik, Rama: Kosova është e ftuar!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.