Palltot, tendenca e sezonit dimëror

Ditët janë bërë më të shkurtra dhe mëngjeset më të ftohta. Natyrisht, sepse dimri është këtu, dhe koha do jetë shumë e ftohtë. Ndërsa po përjetojmë këtë të ftohtë, duam që të vishemi ngrohtë, dhe të mos ndjejmë drithërima në trup.

Pyetja është si të ndihemi ngrohtë dhe me stil në të njëjtën kohë?

LEXO DHE :  Foto/ Letra e Ramës, Skënder Gjinushi dhe Nard Ndoka ‘pushtojnë’ rrjetin për sot

Dritare.net ka një zgjidhje për ju. Nëse doni të ndiheni bukur dhe ngrohtë, shikoni galerinë më poshtë dhe merrni disa ide, sesi duhet të jetë palltoja juaj këtë vit.

Janë tendenca të fundit, të cilat i referohen sezonit dimëror./E.B-dritare.net

Vëmendje, nëse nuk ju shfaqet galeria me foto, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.