Palltot që do t’ju shpëtojnë nga ky i ftohtë!

Kur vjen koha e dimrit dhe kur magjia e dëborës zbehet, ju mendoni: “A do të ngrohet koha sërish?”, “Mezi po pres të vijë vera”, “Shumë ftohtë, brrrrr!”  Epo të kërkoni të vijë vera, nuk ju zgjidh asgjë, por këto pallto po. Në këto ditë të ftohta dimri, dritare.net ka sjellë, palltot që do t’ju shpëtojnë nga i ftohti dhe do t’ju bëjnë të ndiheni më komde, sigurisht pa hequr dorë nga moda. Për më shumë klikoni në fotogalerinë më poshtë!./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kukës, shqyen derën e KZAZ dhe goditën FNSH-në me gurë, arrestohen 3 punonjësit e bashkisë dhe militanti i PD

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.