Paketa antishpifje, Rama: Portalet, fantazma pa adresë, të regjistrohen

Përmes një reagimi në ‘Twitter’ Edi Rama ka folur për mediat online. Ai thekson se urbanizimi i xhunglës online nis nga legalizimi i portaleve, ndërsa i paralajmëroi ato që  të regjistrohen në QKB.

“Nga diskutimi për Paketën Antishpifje del qartë se urbanizimi i xhunglës online nis nga legalizimi i portaleve. Legalizimi mund të bëhet në pak minuta përmes regjistrimit online në QKB. Duke qenë se janë fantazma pa adresë e pa emër, uroj ta lexojnë këtë mesazh para ditës së hënë”, shkruan Rama.V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Vrau tre veta në Mat për një shuplakë, Prokuroria kërkon burg për jetë për 54-vjeçarin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.