OSBE mbledh tryezën e dytë për reformën zgjedhore

OSBE ka mbledhur sërish sot tryezën për reformën zgjedhore. Partia Demokratike, ashtu si me 25 shtator ka vendor të marrë pjesë duke u përfaqësuar Ivi Kason. Takimi, ndryshe nga hera e shkuar është duke u zhvilluar me dyer të mbyllura./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  3 amerikanë humbin jetën, pas përplasjes së avionit që po shuante flakët në Australi

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.