Oraret/ Nesër përcillet në banesën e fundit, homazhe edhe në Kuvend për Luan Hajdaragën

Ditën e sotme u nda nga jeta një nga figurat më të njohura politike, Luan Hajdaraga. Ish ministri i Mbrojtjes dhe ish deputeti i PS, është ndarë nga jeta në moshën në moshën 69 vjeçare në spitalin “Nënë Tereza”.

LEXO DHE :  Dalin fotot/ Në dasmën 50 metra larg protestës, martohej motra e Grida Dumës

Homazhet në nder të Hajdaragës, do zhvillohen në Parlament nga ora 10:00 deri 12:00.

Ndërsa ceremonia mortore do të zhvillohet në orën 13:00, në Tufinë./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.