Opozita protestë para Parlamentit, Rama takim me Ruçin

Ndërkohë që opozita po zhvillon protestën para Parlamentit, kryeministri i vendit, Edi Rama është duke zhvilluar një takim me kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçin.

Mësohet se takimi po zhvillohet te Kryesia e Kuvendit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kandidati i Bindjes Demokratike tërhiqet nga gara për Bashkinë e Kamzës, ja pse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.