Omer i “Diamante dhe Dashuri” shkon në Peru, ja si pritet atje!

Aktori i njohur për rolin e tij si Omer nga seriali “ Diamante dhe Dashuri”, Engin Akyurek ka shkuar në Peru për të prezantuar filmin e tij. Dritare.net informon se ai ka një grup të madhe fansash në Peru dhe në prezantimin e fimit të tij ka hasur një numër të madh njerëzish që kishin dalë për ta parë aktorin e njohur. Ai do të vizitojë edhe shumë nga shtetet e SHBA-ve dhe pritet e njëjta gjë edhe nga fansat që aktori i njohur ka atje./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Ndahet nga jeta kryetarja e FRESSH, miqtë mesazhe rrëqethëse

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.