Olti Curri thumbon sërish Adelina Tahirin: Më nxjerr mallin e Azizit

Në një postim në Instagram, Adelina Tahiri kishte nxjerrë një foto të sajën me bashkëshortin. Në foto, Adelina kishte përdorur filtër Instagrami, dhe bashkëshorti i saj dukej sikur kishte bërë makeup.

Blogeri  Olti Curri, nuk e la t’i kalonte fotoja, pa i bërë një koment thumbues. Ai i shkruajti: “Kush është bashkëshorti këtu?”

Adelina nuk iu përgjigj në koment, dhe prive.al e kontaktoi duke e pyetur se çfarë mendimi keni për komentin e tij.

Kush është ky, ndonjë fans”, u përgjigj këngëtarja.

LEXO DHE :  Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Pas kësaj, Olti Curri vijoi sërish “sherrin virtual” me Adelinën.

Në një postim në Instastory, Olti nxorri një foto të një lajmi ku në titull shkruhej: “E thumboi për bashkëshortin, Adelina Tahiri nuk i kursehet Olti Currit:  Ndonjë fans është ky”

Sipër fotos Olti shkruante: “Po Adelina, jam fans i Azizit, por meqë ai ka kohë pa dalë, ma nxjerr ti mallin e tij”./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.