Olti Curri i bën fansat lëmsh, me këtë postim!

Opinionisti i njohur Olti Curri, ka publikuar këtë mëngjes në faqen e tij në instagram një foto të aktorit të njohur Robert de Niro. Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme. Por kur e sheh fillimisht këtë foto, duket sikur po njofton një lajmërim të hidhur për këtë aktor. Kështu kanë menduar edhe fansat. Poshtë fotos ata kanë komentuar se ky postim i Currit, i ka bërë ata të dyshojnë se aktori mund të ketë ndërruar jetë.

LEXO DHE :  E quajtën lezbike, flet për herë të parë Era Rusi

Madje gazetari dhe së fundmi edhe aktor, Eni Shehu, shkruan se menjëherë ka kërkuar në google për këtë lajm.

Por nuk ka asgjë për tu shqetësuar. Olti ka dashur të risjellë në vëmendje këtë aktor të madh të kinematografisë botërore./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.