Nxirret me karton të kuq, portieri ul automatin dhe fik dritat në stadium

Nuk kanë të  mbaruar çudirat në botën e futbollit.

Një ngjarje, sa qesharake aq edhe interesante, është regjistruar në Angli.

Në një ndeshje lokale mes Development, me bazë në Oxfordshire, që po luante në transfertë ndaj Cheltenham Saracens, portieri i skuadrës mike është nxjerrë nga fusha me karton të kuq nga trajneri në minutë ne 73’ të lojës.

LEXO DHE :  Detaji i veçantë që kanë fotot e Bebe Rexhës, në Instagram!

Por, duket se portieri e ka përjetuar keq këtë ndëshkim, dhe sapo ka shkuar në dhomat e zhveshjes, ka ulur automatin e dritave duke lënë stdiumin në errësirë.

Ndeshja u ndal për 5 minuta, derisa dritat u ndezën sërish, dhe ishte portieri ai që tregoi se e kishte bërë këtë akt./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.