Nuk pritej, Justin Bieber preket rëndë nga gjendja shëndetësore e Selenës

Justin Bieber, mbrëmë kaloi një natë të trishtuar pasi mori vesh lajmin që Selena Gomez ishte shtruar në spital psikiatrik. Gjendjen e tij të rënduar, e tregojnë fotot që i kanë bërë fotografët teksa ai po shkonte në kishë, të lutej për të.

image

Justin u fotografua shumë i mërzitur në makinën e tij dhe me flokët rrëmujë të rëna në fytyrë.

LEXO DHE :  Ilir Meta dhe lufta finale te pragu!

Kur doli nga makina e tij, ai u përshëndet me dikë, por asnjë fije buzëqeshje nuk ia përshkoi fytyrën.

Këtë herë nuk e shoqëronte, as bashkëshortja e tij, Hailey Baldwin, e cila gjithmonë i qëndron pranë.Mbase Justin ka dashur ta vuaj i vetëm sëmundjen e ish të dashurës./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.