‘Nuk kishim vend në makinë’, ministrja shkon për të lindur me biçikletë

Një ngjarje e rrallë kjo, për një ministre. Por ja që ndodh. Ministrja e Grave dhe Transportit, Julie Anne Genter, në Zelandën e Re ka shkuar të lindë me biçikletë ditën e sotme. Ndërkohë, Genter, gjithashtu deputetja e Partisë së Gjelbër, shkoi në spital me biçikletë për të lindur fëmijën e saj të parë, informon dritare.net

38-vjeçarja, e ka bërë vetë me dije këtë fakt, teksa poston një foto në Instagram dhe shkruan.

Mëngjes i bukur e diele, gati për një udhëtim me biçikletë, në spital, për të lindur më në fund këtë fëmijë!(Nuk kishte hapësirë ​​të mjaftueshme në makinë për ekuipazhin mbështetës … por më bëri gjithashtu në humor më të mirë?)/K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Mblidhen në Tiranë grupet koordinuese të qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.