Nuk kanë të ndalur skandalet në futbollin shqiptar/ UEFA heton bluzinjtë për trukim ndeshjesh

Tanimë edhe zyrtarisht UEFA po heton skuadrën e Luftëtarit për trukim ndeshjesh të luajtura në Europë në verën e 2018-ës, kundër letonezëve të Ventspils.

Prej këtij hetimi të nisur, Luftëtarit i ishin bllokuar edhe 240 mijë eurot që i takonin për pjesëmarrjen në turin e parë.

“Procesi Sportiv” që ka publikuar shpresën tronditëse që UEFA i dërgon FSHF-së, për ta njoftuar se Luftëtari është nën hetim pikërisht për ndeshjen ndaj Ventspils.

LEXO DHE :  Një natë tensioni për Europën/ Çfarë thonë rezultatet e para!

Gjatë përballjes mes Luftëtarit dhe Ventsplis, në ndeshjen e parë u thyen me shifrat 5-0, në kthim barazuan në rezultatin 3-3./ I.M-Dritare.net

1 Koment

 1. Entrepreneurs should really keep in mind that, as with any type of purchase
  opportunity, there is certainly danger involved.
  Theyy are making themselves competent suffice to protect the vanities oof dilapidating business infrastructures and helping
  them in enriching their resourfces through their continuously
  evolving services. If you do not underrstand how this
  works, read on ass well as the basics is going to be told you.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.