Nuk do e besoni sa udhëtime ka bërë këtë vit Bebe Rexha, me avion

Bebe Rexha është një këngëtare shumë e suksesshme në tregun muzikor ndërkombëtar. Për shkak të karrierës, asaj i duhet të lëvizë shumë shpesh nga një qytet në tjetrin, apo nga një shtet në tjetrin.

Në një postim në Instastory, Bebe Rexha tregon se ka udhëtuar me avion, 94 herë, për këtë vit.

LEXO DHE :  Të dy duke kalëruar, Arbana Osmani poston foton me shokun e ngushtë

Nga dritarja e avionit dhe me gishtat  e kryqëzuar, që simbolizojnë paqe, Bebe Rexha e mërzitur shkuan: “Fluturimi  i 94 për këtë vit”.

Viti akoma s’ka mbaruar, dhe deri në fund të dhjetorit udhëtimet e saj do e kenë kaluar numrin 100./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.