Nuk do e besoni sa ka kushtuar, unaza e fejesës së Jennifer Lopez!

Këngëtarja Jennifer Lopez është fejuar Alex Rodriguez. Lajmin e fejesës çifti e dha të shtunën.

Unaza e Jennifer ishte vërtet mahnitëse dhe sipas drejtorit të WP Diamonds, unaza e saj ka vlerën e shtatë shifrave. Sipas tij, unaza e Jennifer ka një prerje smeraldi rreth 10 karatë, me vlerën e më shumë se 1 milionë dollarë.

LEXO DHE :  Macron kundër çeljes së negociatave me Shqipërinë. Media greke: Pritet kundërsulmi gjerman

Çifti ndodhen aktualisht në Bahamas, ku po shijojnë disa pushime bashkë./E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.