Nuk do e besoni ku do performojë Bebe Rexha, së shpejti!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, sapo na ka dhënë një lajm të mirë. nëpërmjet një story në Instagram, këngëtarja tha se do performojë në shfaqjen madhështore të Victoria’s Secret, që do mbahet këtë muaj

Ajo vetëm ka shkruar se është jashtë mase e emocionuar që do performojë në Victoria’s Secret.

Spektakli i veshjeve intime do mbahet këtë vit në Nju Jork dhe pritet të jetë madhështor./E.B-dritare.net

 

LEXO DHE :  Rama i jep Yllin e Mirënjohjes/Presidenti i KE: Medalja më e madhe është çelja e negociatave

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.