Nuk dini çfarë tatuazhi të bëni/ Ja 25 ide unike

 

Për shumë njerëz bërja e tatuazheve është mënyra e duhur për të shprehur sesa modern janë. Por fatkeqësisht, jo të gjithë tatuazhet janë unike.

Prandaj është e këshillueshme të mos bëni asnjë vijë në trupin tuaj pa u menduar mirë çfarë ju pëlqen sepse, do ju mërzitet dhe do pendoheni që e bëtë.

Dritare.net sot ju sjell disa ide fantastike nga të cilat besojmë se do e gjeni një që ju përshtatet për të pabërë pa pasur më frikë.

25 tatuazhet e mëposhtme që do të shikoni do ju lënë pa fjalë, janë krijuar nga artistë të talentuar, të cilët tregojnë qartë që e dashurojnë punën  që bëjnë./A.C/dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

small tattoo for a good friend in prague ??

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

 

View this post on Instagram

 

UV lightsabers

A post shared by ???_tukoi_??? (@_____tukoi_____) on

 

View this post on Instagram

 

Fairy dust ? Cool or not? Shared by @colour4art By @shannoneperry Tag your friends! #exploringartists

A post shared by ART SHARING PAGE (@exploring.art) on

 

View this post on Instagram

 

++ peekaboo ? ++

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Mini Tattoo HK ? Mini Lau (@mini_tattooer) on

 

View this post on Instagram

 

to throw its skin

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

 

View this post on Instagram

 

??color line @hktattoo_zada

A post shared by Mini Tattoo HK ? Mini Lau (@mini_tattooer) on

LEXO DHE :  Bashkia e Tiranës: Vetëvendosje është votuar të qeverisë Kosovën, jo të bëjë djalin e Fahriut

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.