Njihuni me shpellën më luksoze në botë!

Shpella më e bukur dhe lusoze në botë, ndodhet në Amerikë dhe është përdorur në mënyrë aktive për eksplorimin e historisë përgjatë viteve 1800.

Deri në vitin 1983 mbeti e pandryshuar, por pikërisht pas këtij viti gjithçka ndryshoi. Dritare.net ju fton të shikoni galerinë më poshtë se çfarë qëndron brenda mureve të kësaj shpelle. Aty banojnë njerëz, dhe ju sapo ta shikoni, do dëshironi të jetonit aty./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Nis sot Samiti i BE/ Nga Brexit tek zgjerimi e lufta në Siri, ja temat kryesore!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.